Stel cookie voorkeur in

Team

Heleen de Vos

groep 8

Maandag, donderdag en vrijdag.

hdevos@sophiascholen.nl

Klaske Horsman

Groep 8 en IB-er

Maandag IB en dinsdag groep 8

ib.lisbloem@sophiascholen.nl

Ellen de Vries

Directie en groep 8

maandag, dinsdag, woensdag (groep 8) en donderdag

directie.lisbloem@sophiascholen.nl

Danielle van der Steen

Groep 6-7

Maandag en vrijdag

dvandersteen@sophiascholen.nl

Carina Slottje

groep 6-7

Dinsdag, woensdag en donderdag

cslottje@sophiascholen.nl

Simone Spierenburg

Groep 5-6

maandag en dinsdag

sjspierenburg@sophiascholen.nl

Lenneke van der Voort

Groep 5-6

Woensdag, donderdag en vrijdag

lvandervoort@sophiascholen.nl

Annelies Venema

Groep 4

Maandag, dinsdag en woensdag

avenema@sophiascholen.nl

Karin Zandbergen

Groep 4

Donderdag en vrijdag

kzandbergen@sophiascholen.nl

Patricia van der Geer

Groep 3

maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

pvandergeer@sophiascholen.nl

Tanja van der Zwart

Groep 1-2 en groep 3

maandag, dinsdag en woensdag

tvanderzwart@sophiascholen.nl

Pauline Evers

Groep 1-2

woensdag, donderdag en vrijdag

pevers@sophiascholen.nl

Birgitta Best

onderwijsassistent groep 5-6

woensdag, donderdag en vrijdag

bbest@sophiascholen.nl

Joke Beenakker

onderwijsassistent groep 6-7

Maandagochtend, dinsdag en donderdagochtend

jbeenakker@sophiascholen.nl

Mike van Rooijen

Vakleerkracht gym

Maandag en donderdagochtend

mvanrooijen@sophiascholen.nl