Stel cookie voorkeur in

Team

Liesbeth van der Kraan

groep 8

maandag, donderdag en vrijdag

lvanderkraan@sophiascholen.nl

Heleen de Vos

groep 8

dinsdag en woensdag

hdevos@sophiascholen.nl

Patricia van der Geer

Groep 7

maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

pvandergeer@sophiascholen.nl

Ellen de Vries

Directie en groep 6

maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

directie.lisbloem@sophiascholen.nl

Klaske Horsman

Groep 7 en IB-er

Maandag IB en dinsdag groep 7

ib.lisbloem@sophiascholen.nl

Carina Slottje

groep 6

dinsdag, donderdag en vrijdag

cslottje@sophiascholen.nl

Simone Spierenburg

Groep 4/5

maandag en dinsdag

sjspierenburg@sophiascholen.nl

Annelies Venema

Groep 4/5

woensdag, donderdag en vrijdag 

avenema@sophiascholen.nl

Danielle van der Steen

Groep 3/4

maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

dvandersteen@sophiascholen.nl

Karin Zandbergen

Groep 2

maandag en dinsdag

kzandbergen@sophiascholen.nl

Pauline Evers

Groep 2

woensdag, donderdag en vrijdag

pevers@sophiascholen.nl

Tanja van der Zwart

Groep 1

maandag, dinsdag en woensdag

tvanderzwart@sophiascholen.nl

Lenneke van der Voort

Groep 1 en groep 3/4

woensdag: groep 3/4

donderdag en vrijdag: groep 1

lvandervoort@sophiascholen.nl

Birgitta Best

onderwijsassistent

maandag- en donderdagochtend

bbest@sophiascholen.nl

Mirjam Hilbrink

onderwijsassistent

dinsdag en woensdagochtend

rankmhi@xs4all.nl

Willem Boon

Vakleerkracht gym

maandag

rbwb@xs4all.nl